Tomáš Davídek zvítězil v soutěži o nejlepší bakalářskou práci Věda pro zemi

Student Tomáš Davídek z Fakulty životního prostředí zvítězil v soutěži o nejlepší bakalářskou práci Věda pro zemi, kterou organizuje Národní zemědělské muzeum (NZM) pod patronací ministra zemědělství. Bakalářská práce nesla název Kvalita organické hmoty v půdních agregátech. 

V roce 2022 soutěž vyhlásilo NZM ve spolupráci s Českou akademií zemědělských věd se zaměřením na zemědělskou problematiku s akcentem na "Tradiční rybolov a akvakultury" a "Běžné i netradiční obiloviny". První téma koresponduje s Mezinárodním rokem tradičního rybolovu a akvakultury, který byl pro rok 2022 vyhlášen Organizací spojených národů (OSN). Druhé téma koresponduje s Mezinárodním rokem prosa, který byl OSN vyhlášen pro rok 2023.

K mimořádnému úspěchu srdečně gratulujume!

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.