Zveme Vás na Zahradní slavnost ČZU

Srdečně Vás zveme na Zahradní slavnost pro absolventy a všechny přátele České zemědělské univerzity a obzvláště FŽP. Čtvrtý ročník oblíbené akce se uskuteční v sobotu 22. června 2019 v nejekologičtějším kampusu v České republice. Setkejte se s Vašimi spolužáky, oblíbenými pedagogy, přiveďte své rodiny a blízké a užijte si poslední sobotu před prázdninami s námi. Nabízíme vám také komentovanou prohlídku zázemí naší fakulty od 11:00 a 13:00 (sraz u společného vchodu do FŽP a FLD).

Oficiální program začíná ve 14:00 u Kruhové haly proslovem rektora a představitelů jednotlivých fakult. Pro naše absolventy budeme k dispozici na stánku FŽP. Dle zájmu uspořádáme společnou prohlídku zázemí fakulty.

Na pódiu u Kruhové haly vystoupí:

Queenmania
JAKUB DĚKAN BAND