Zveme Vás na Zahradní slavnost ČZU

Srdečně Vás zveme na Zahradní slavnost pro absolventy a všechny přátele České zemědělské univerzity a obzvláště FŽP. Čtvrtý ročník oblíbené akce se uskuteční v sobotu 22. června 2019 v nejekologičtějším kampusu v České republice. Setkejte se s Vašimi spolužáky, oblíbenými pedagogy, přiveďte své rodiny a blízké a užijte si poslední sobotu před prázdninami s námi. Nabízíme vám také komentovanou prohlídku zázemí naší fakulty od 11:00 a 13:00 (sraz u společného vchodu do FŽP a FLD).

Oficiální program začíná ve 14:00 u Kruhové haly proslovem rektora a představitelů jednotlivých fakult. Pro naše absolventy budeme k dispozici na stánku FŽP. Dle zájmu uspořádáme společnou prohlídku zázemí fakulty.

Na pódiu u Kruhové haly vystoupí:

Queenmania
JAKUB DĚKAN BAND
Pilot
ČZU Life Orchestra...
...a následuje afterparty v Klubu C

Sdílejte Událost na Facebooku: https://www.facebook.com/events/848626355497989/

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.