Cena Wernera von Siemense pro studenty, vědce a pedagogy

Zúčastněte se 23. ročníku Ceny Wernera von Siemense pro studenty, vědce a pedagogy technických a přírodovědných oborů v České republice. V Ceně je připraveno 8 kategorií s celkovou finanční dotací ve výši 830 000 Kč. Podávání přihlášek bude ukončeno k 30. listopadu 2020. Zapojte se a pochlubte se svojí prací!
Celková prémie v kategorii diplomové/disertační práce je ve výši 400 000,- Kč a oceněni jsou nejen studenti, ale také jejich vedoucí. Pro vítěze/tým v kategorii základní výzkum je připraveno 300 000,- Kč. Jednotlivé univerzity a pracoviště nominují přímo své kandidáty v kategorii o Nejlepšího pedagogického pracovníka a Zvláštní ocenění za překonání překážek při studiu. Vítěze určí nezávislé odborné poroty složené ze zástupců univerzit, Akademie věd a dalších vědeckých pracovišť.
Záštitu soutěži opětovně poskytli Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Ministerstvo průmyslu a obchodu, a předseda vlády ČR.
Přihlásit se můžete zde: https://www.cenasiemens.cz/#prihlasit-se