Informace o přihlášce ke studiu

Tadeáš Vacek

Deloitte
  

Proč jste šel studovat ČZU? 
Upřímně, na střední škole, v době dní otevřených dveří jsem příliš vysokých škol nenavštívil. Celkem dvě. První mě ničím neoslovila a druhá s hezkým kampusem a příjemnou atmosférou studentského života byla právě ČZU. Tlačil mě termín podání přihlášky, a tak jsem nad tím hluboce nepřemýšlel a vydal se na ČZU. Zpětně musím zmínit, že chybu jsem vůbec neudělal. 

Co vás při studiu na ČZU bavilo/zaujalo? 

Vyzdvihl bych kolektiv. Ať už jsem měl štěstí na spolužáky, či na vyučující, vždy jsem se na fakultě setkal s přátelským přístupem. Univerzita poskytovala i bohatou nabídku různých exkurzí, konferencí a dalších aktivit. Díky tomu jsem na univerzitě rád trávil i svůj volný čas. 

 

Co vás vedlo k vašemu nynějšímu povolání? 

Při studiu jsem přišel do kontaktu s geodaty a daty obecně. Ihned jsem si v nich našel zálibu. V rámci vybraných předmětů jsme řešili projekty převážně environmentálního charakteru. A to s pomocí GIS (geografických informačních systémů), satelitních snímků a obecně prostorových dat. Začalo mě bavit hledat využití a možné aplikace i v jiných oblastech než pouze v životním prostředí. Hledal jsem tedy zaměstnání s vřelým vztahem k inovacím a možnostem seberealizace a Deloitte mi toto zázemí poskytl.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.