Informace o přihlášce ke studiu

Vlastimil Bogdan

IntegraGroup
 
Absolvent oboru ochrana přírody
 
Proč jste šel studovat ČZU?
V době kdy jsem se rozhodoval o výběru studijního oboru, docházelo na ČZU k výraznému rozvoji FŽP. Zaujala mě jak náplň nově vznikajících oborů, tak i kolektiv zajišťující výuku.
 
Co vás při studiu na ČZU bavilo/zaujalo?
Studium bylo zajímavé tím, že velká část výuky byla praktická. Samotné biflování teorie nikdy nikoho nezaujme. Proto mě bavilo učit se, jak aplikovat teoretické poznatky v praxi.
 
Co vás vedlo k vašemu nynějšímu povolání?
Při studiu mě zaujalo téma silniční ekologie, které se promítlo i do mé diplomové práce. Po ukončení studia jsem se snažil udržet kontakt s lidmi, kteří se v dané oblasti pohybují a postupným získáváním dalších zkušeností z praxe jsem rozšiřoval svůj záběr. Aktuálně jsem projektovým manažerem ve společnosti Integra Consulting, kde vedu projekty se zaměřením na monitoring a hodnocení vlivů.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.